strona główna | kontakt

Kontakt

7

Siedziba firmy:
Werynia 436a,
36-100 Kolbuszowa

Biuro główne:
ul. 11 Listopada 11 ,
36-100 Kolbuszowa

tel.fax. 17-2270-107
tel.fax. 17-2270-108
tel.kom.604 901 299
tel.kom.668 115 144

osoby kontaktowe:

Ryszard Kogut, rys@dprk.pl, 17-2270-109
Aneta Orzechowska, aneta@dprk.pl, w.31
Elżbieta Dragan, ela@dprk.pl, w.33
Anna Pietruszka, ania@dprk.pl, w.27
Agnieszka Kędzior, aga@dprk.pl, w.32
Justyna Drapała, justyna@dprk.pl, w.30
Tomasz Rzepka, tomek@dprk.pl, w.21
Joanna Suszek, aska@dprk.pl, w.25
Barbara Bogdan, baska@dprk.pl, w.26
Katarzyna Jaskot, kasia@dprk.pl, w.28
Magdalena Starzec, magda@dprk.pl, w.24
Teresa Biesiadecka, teresa@dprk.pl, w.34
Joanna Łabuda, joanna@dprk.pl, w.35
Lucyna Pacyna,
lusi@dprk.pl, w.36
Magdalena Dziki, magdalena@dprk.pl, w.22
Marta Podleśny, marta@dprk.pl, w.40
Karolina Tabor, karolina.tabor@dprk.pl, w.39

  
Oddział I :

ul. Słowackiego 24/20,
35-060 Rzeszów /2 piętro/
tel.fax. 17-852-44-30
tel.kom.664 124 004
 
Ryszard Kogut, rys@dprk.pl
Maciej Kogut, maciek@dprk.pl
Łucja Szylar, lucja@dprk.pl

 

* Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Rodzaj działalności:
Forma księgowości:
Liczba właścicieli:
Liczba zatrudnionych:
Ilośc dokumentów w miesiącu:
Płatnik VAT:
Rozliczenia zagraniczne:
* Telefon:
* Email :
Osoba do kontaktu:
Dodatkowe informacje:
* - Pola obowiązkowe
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Administratorem danych osobowych jest firma Doradztwo Podatkowe Ryszard Kogut,
36-100 Kolbuszowa, Werynia 436a.